Dwa tytuły zawodników KS Striker

Bardzo dobrze spisali się reprezentanci siemianowickiego KS Striker podczas Mistrzostwa Polski kadetów młodszych i starszych w Kickboxingu, które odbyły się w miniony weekend (4-6.06). Podopieczni Dawida Latosika, po zaciętych pojedynkach, zdobyli dwa brązowe medale.

W kategorii kadetów młodszych – 63 kg light contact na najniższym stopniu podium stanął Jakub Siekiera, natomiast w rywalizacji kadetów starszych w pointfighting – 52 kg trzecie miejsce wywalczył Jakub Lewandowski

– Ogromne brawa dla wszystkich zawodników za postawę i charakter. Zawody to ważny moment nie tylko dla sportowca, ale i człowieka. Sprawdzamy się w sytuacjach trudnych, działamy pod presją i w stresie. Testujemy nie tylko nasze ciało ale i umysł. Wielke gratulacje za każdą podjętą rywalizację, której efekty potwierdziły, że trenujący zawodnicy zmierzają we właściwym kierunku – podsumował trener KS Striker Dawid Latosik.