Juniorzy HKS wicemistrzami Polski !

Drużyna juniorów Hokejowego Klubu Sportowego „Siemianowiczanka” zakończyła rozgrywki ligowe w sezonie 2020/2021 na drugim miejscu i tym samym powtórzyła wynik sprzed roku, gdy również młodym siemianowickim hokeistom przypadło w udziale „srebro” mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej.

W całym sezonie podopieczni Damiana Justa zdobyli 25 punktów, notując 7 zwycięstw, 2 remisy (zakończone wygraną siemianowiczan w rzutach karnych) i ponosząc tylko jedną porażkę.

Świetny sezon, świetna druga runda no i w efekcie mamy zasłużone srebro! Warto podkreślić, że czwarty raz rzędu zdobywamy medal w kategorii juniorów. Był cień szansy na złoto, ale to już historia i cieszymy się z tego co mamy, stawiając sobie kolejne cele – podsumował Damian Just. – Mam nadzieję, że wiele radości to młode pokolenie hokeistów da śląskiemu hokejowi. Dla mnie to była czysta przyjemność pracować z Nimi przez cały rok – dodał Just.

Juniorzy HKS w sezonie 2020/2021:

Dawid Skrzypiec, Dominik Turij, Filip Gieca, Jakub Hamerling, Michał Berendt, Patryk Stolarczyk, Kacper Pietraszewski, Kacper Witwicki, Jakub Przywuski, Patryk Laksa, Marek Mazanek, Tomasz Cyganiak, Dominik Błach, Tomasz Pająk.

Galeria

Autor:

  • Biuro Prasowe UM Siemianowice

    Biuro Prasowe UM Siemianowice

foto: Archiwum UM Siemianowice