Katowice Miasto Ogrodów zaprasza na koncert

Katowice Miasto Ogrodów (sala koncertowa, Katowice, plac Sejmu Śląskiego 2) zaprasza 5 czerwca ( sobota) o godz. 18.00 na koncert Daniela Cebuli-Orynicza, który z towarzyszeniem Orkiestry Wojskowej z Bytomia wykona najpiękniejsze piosenki m. in. Zbigniewa Wodeckiego i Andrzeja Zauchy w nowych, ciekawych aranżacjach. Koncert jest jednym z wydarzeń odbywających się w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny.

Wokalistę na co dzień możemy usłyszeć na scenie Teatru Rozrywki w Chorzowie. Niedawno wystąpił  także jako finalista VI edycji Voice of Poland. Jest laureatem festiwalu Pejzaż bez Ciebie poświęconego twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Nie po raz pierwszy na scenie towarzyszyć mu będzie Orkiestra Wojskowa z Bytomia. To zespół wszechstronny, który świetnie sprawdza się zarówno w repertuarze wojskowym, jak i rozrywkowym, nie ustępując najlepszym big-bandom.

Bezpłatne wejściówki na koncert dostępne są od 25 maja w siedzibie Katowice Miasto Ogrodów (plac Sejmu Śląskiego 2). Ze względu na pandemię ilość miejsc jest ograniczona do 500. Jedna osoba może odebrać dwie wejściówki.

Informacje na stronie:  http://miasto-ogrodow.eu/strona/msr2021

oraz pod numerem telefonu 32 609 03 32

Autor:

  • Biuro Prasowe UM Siemianowice

    Biuro Prasowe UM Siemianowice

foto: Archiwum UM Siemianowice