Życzenia dla Ratowników WOPR

Dzisiaj, w Ogólnopolskim Dniu Ratowników WOPR, składam Państwu serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy, a także wyrazy głębokiego szacunku za to, iż przyjmując za swoje godło niebieski krzyż i złotą kotwicę, niewzruszenie wypełniacie słowa ślubowania, że dopóki sił starczy, bez względu na warunki, będziecie ratować ludzkie życie.

Dziękuję Państwu za to, że w naszym mieście zawsze możemy liczyć na dobrą z Wami współpracę. Siemianowicki oddział WOPR to wzór nowoczesnej, profesjonalnej, otwartej na współdziałanie organizacji, a jej członkowie – siemianowiccy ratownicy wodni, także dzięki regularnym, pełnym pasji instruktażom z pierwszej pomocy przeprowadzanym dla mieszkańców, czy też prezentacjom specjalistycznego sprzętu ratowniczego podczas imprez organizowanych dla najmłodszych,w pełni zasłużenie cieszą się ogromną sympatią i szacunkiem, doceniającej ich trud lokalnej społeczności.

Naszym Ratowniczkom i Ratownikom życzę, aby rozpoczynający się letni sezon przyniósł im przede wszystkim satysfakcję z ich wysiłków podejmowanych na rzecz profilaktyki, aniżeli z konieczności udziału w niebezpiecznych akcjach, których oby było jak najmniej. Niech to lato będzie czasem, który zapisze się we wspomnieniach, jako spokojne i radosne dni.

Rafał Piech
Prezydent Miasta

Autor:

  • Biuro Prasowe UM Siemianowice

    Biuro Prasowe UM Siemianowice

foto: Archiwum UM Siemianowice