Zapraszamy na Spotkanie Biegowe z Anią oraz Nordic Walking, ku pamięci Anny Rembierz

Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich zapraszają dnia 28 maja br. (sobota) o godz. 11:00 na „Biegowe Spotkanie z Anią oraz Nordic Walking”. Celem imprezy jest upamiętnienie osoby Anny Rembierz, dla której sport był wielką pasją. Wydarzenie odbędzie się na terenie Bażantarni (biuro imprezy – Aleja Spacerowa, na wysokości lokalu gastronomicznego), trasa długości ok. 5 kilometrów. Każdy uczestnik, który ukończy bieg lub marsz otrzyma na mecie pamiątkowy medal, słodki upominek oraz napój.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są mailowo na adres: sport@um.siemianowice.pl (należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania) do dnia 23 maja br., do godz. 11:00, więcej informacji na stronie:  www.facebook.com/siemianowiceslaskienasportowo1 oraz www.mosir.siemianowice.pl

Po tym terminie zgłoszenia przyjmowane będą w Biurze Zawodów w dniu biegu, w godz. od 10:15 do 10:50. Uczestnicy imprezy zobowiązani są do udziału w Biegu w stroju sportowym, mile widziany akcent różowy, który był ulubionym kolorem Ani.

Serdecznie zapraszamy.