Zapraszamy na uliczno-crossowy bieg urodzinowy „9-tka Siemiona”!

Plakat

Wraz z stowarzyszeniem Siemianowice i Przyjaciele Biegają, zapraszamy na pierwszy uliczno-crossowy bieg „9-tka Siemiona” pod Patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie, organizowany z okazji 90-lecia nadania praw miejskich Siemianowicom Śląskim. Bieg odbędzie się w niedzielę, 22 maja 2022 roku o godzinie 11.30. Start biegu zlokalizowany będzie pod miejskim Ratuszem przy ulicy Jana Pawła II, biegacze pokonają kilka „asfaltowych” ulic, następnie odwiedzą zielone tereny Bażanciarni i okolic pola golfowego, finisz biegu odbędzie się na bieżni lekkoatletycznej MOSiR „Pszczelnik”. Na wszystkich, którzy ukończą bieg będzie czekał pamiątkowy medal, a dla zwycięzców będą przygotowane nagrody i puchary.

Oprócz biegu głównego zapraszamy do zabawy również dzieciaczki! Przed biegiem głównym, na bieżni lekkoatletycznej w MOSiR „Pszczelnik”, odbędą się biegi dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych (i dystansowych):

10-12- lat 400 metrów,

8-9- lat 400 metrów,

6-7- lat 200 metrów,

do 5- lat 200 metrów.

Na dzieciaczki również będą czekać na mecie niespodzianki. Liczba uczestników biegu dla dzieci jest ograniczona do 20 osób w każdej kategorii wiekowej, liczy się kolejność zgłoszeń. Biegi dla dzieci są bezpłatne!

Ale to nie wszystko! Chcemy świętować przez wielkie „Ś” dlatego po biegu zapraszamy na pyszną kiełbaskę z grilla, kiermasz ciast i super atrakcje dla dzieciaków! Zumba kids, malowanie buziek, dmuchańce – to wszystko u Nas! Jak na urodziny przystało – będą też prezenty! Każdy będzie dodatkowo mógł wziąć udział w konkursie „Szczęśliwa 9-tka”! O wszystkich szczegółach będziemy Was informować na bieżąco.

ZAPISY: https://zapisy.raatiming.pl/rejestracja-9-tka-siemiona/

Dodatkowe informacje na stronie: https://www.facebook.com/events/5101930096538720

Agata Dobek – Siemianowice i Przyjaciele Biegają

Autor:

  • Wydział Kultury i Sportu

    Joanna Być

    j_byc@um.siemianowice.pl

    (32) 7656296

foto: Agata Dobek