Finałowy Chill Time pod Parkiem Tradycji

Widok z góry na oświetlony girlandą lampek teren pod szybem Krystyn, gdzie odbywają się koncerty. Wokół siedzą lub stoją ludzie.

Muzyczne, wakacyjne piątki pod SCK Parkiem Tradycji w tym roku cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nie zawsze pogoda pozwoliła zorganizować koncert w plenerze i trzeba było całość wydarzenia przenosić do sali w budynku.

Tym bardziej zapraszamy na ostatni z cyklu koncertów, bo pogoda zapowiada się słoneczna.
W piątek, 26 sierpnia, o godzinie 20.00 zaprezentuje się formacja PIFF PARRE. W ubiegłym roku okazali się rewelacją cyklu, stąd też ponownie – na prośbę widzów – powracają do SCK Parku Tradycji.

 Zespół Piff Parre tworzy pięciu muzyków ze Śląska, którzy w 2003 roku dali swój pierwszy koncert. Przez lata zespół przechodził liczne metamorfozy, by ostatecznie, w 2007 roku ukształtować swoje charakterystyczne brzmienie w klimatach „rock & bluesa”.

Oprócz własnych kompozycji zespół wykonuje również covery wielu znanych polskich i zagranicznych wykonawców.

Muzycy Piff Parre w ciągu niespełna 20 lat istnienia, zagrali wiele koncertów plenerowych. Występują również w klubach w kraju i za granicą.  Występują też jako support takich gwiazd jak: Dżem, TSA, Proletaryat, Chaz de Paolo oraz Terry Men.

Autor:

  • Marek Kołbuk – Siemianowice Centrum Kultury

wprowadzający: Adam Bogdoł
foto: Monika Bilska - Siemianowickie Centrum Kultury