Grupa twórcza dla dorosłych

Plakat zapraszający na spotkania grupy twórczej dla dorosłych w SCK- Zameczek
Plakat zapraszający na spotkania grupy twórczej dla dorosłych w SCK- Zameczek

Pracownia plastyczna „Na winklu” działająca przy Siemianowickim Centrum Kultury – Zameczek zaprasza dorosłych w każdy wtorek na godz. 19:00 na spotkania Grupy Twórczej.

Zajęcia kierowane są do wszystkich, którzy lubią w twórczy sposób spędzać czas przy różnych technikach plastycznych i rękodzielniczych oraz do tych, którzy jeszcze nie tworzyli, ale pragną zacząć. Czasem jest tak, że mamy pomysły, materiały, ale brakuje nam motywacji, aby zacząć. Czasem wizja rozkładania wszystkich materiałów potrzebnych do pracy, zabezpieczenia wszystkiego dookoła przed pobrudzeniem i potem ich sprzątania , by wrócić do stanu mieszkania sprzed pracy, odstrasza. Dlatego przyjdź ze swoimi pomysłami do pracowni. Skorzystaj z dużej przestrzeni i dużego stołu. Spędźmy wspólnie czas w twórczej atmosferze, zainspirujmy się nawzajem i nauczmy się od siebie nowych technik.

Zajęcia mają charakter otwarty – podczas zajęć można skorzystać z przygotowanej propozycji instruktora, ale również realizować swoje własne wizje w ulubionych technikach plastycznych czy rękodzielniczych korzystając z przestrzeni pracowni. Udział w zajęciach jest bezpłatny i zapewniamy podstawowe materiały rysunkowe oraz dostęp do prasy graficznej i sztalug. W przypadku chęci pracy w innych technikach niż rysunek, należy przynieść sobie własne materiały.

Wstęp na zajęcia jest wolny!

Autor:

  • Paulina Matysek – Siemianowickie Centrum Kultury

wprowadzający: Jan Litwiński