WaluśKraksaKryzys z koncertem w SCK Bytków

Plakat zapraszający na koncert zespołu WaluśKraksaKryzys w SCK- Bytków. Na pomarańczowym tle sylwetka Walusia, wokalisty zespołu.

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza w niedzielę 30 października o godzinie 19.00 na koncert zespołu WaluśKraksaKryzys, w ramach trasy koncertowej promującej romantyczny styl życia. Bilety w cenie 69 zł. do nabycia w kasach SCK i on-line: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=2581

Po oficjalnym debiucie – płycie „Atak” z 2021 roku – WaluśKraksaKryzys został okrzyknięty zbawcą polskiego rocka, ale ta historia zaczęła się wcześniej. W 2019 r. netlabel Trzy Szóstki wydał w formie albumu nagrania demo muzyka – piwniczne, niedoskonałe, szczere aż do bólu. Od depresji do euforii, od cierpienia do miłości i z powrotem. Te piosenki to samo życie. Po gorącym okresie festiwalowym, między innymi Męskim Graniu, OFF Festiwalu, Stay Wild i innych imprezach WaluśKraksaKryzys zawita do Siemianowic Śląskich, aby pograć materiał z ostatniego albumu zanim nowy rok przyniesie nowe rzeczy. Do zobaczenia!

Autor:

  • Karolika Gera – Siemianowickie Centrum Kultury

wprowadzający: Adam Bogdoł
foto: Radosław Matysek - Siemianowickie Centrum Kultury