Spotkanie wigilijne siemianowickiego koła Polskiego Związku Niewidomych

Wczoraj (7 grudnia) odbyło się bardzo piękne spotkanie wigilijne. Polski Związek Niewidomych – koło Siemianowice, oprócz tego, że jest jedną z dłużej działających organizacji, jest to również grupa osób, która pomimo swoich zmagań z niepełnosprawnościami stara się z pogodą ducha patrzeć w przyszłość.

Dzięki zaangażowaniu Danuty Sobczyk, radnej Siemianowic Śląskich, którą zaprosiła do współpracy Szkoła Podstawowa nr 13 im. Józefa Skrzeka w Siemianowicach Śląskich oraz Branżowa Szkoła I-go stopnia nr 2 im. św. Jana Pawła II w ZSOiZ. Spotkanie zostało ubarwione występem artystycznym.

Prezes PZN Irena Paliwoda, przekazuje serdeczne podziękowania Sylwii Dylus, dyrektor z ZSOiZ, Małgorzacie Brem z SP nr 13 oraz ich uczniom, którzy z okazji spotkanie przygotowali występy artystyczne oraz okolicznościowe upominki.

Dziękujemy, młodzież mamy zdolną i wrażliwą. W imieniu Rafała Piecha – Prezydenta Siemianowic Śląskich, zostały odczytane wyrazy uznania. Wśród życzeń przekazywanych sobie podczas dzielenia się opłatkiem, najwięcej było zdrowia i szczęścia.

Galeria zdjęć ze spotkania dostępna jest na profilu Facebook @siemianowickieogranizacje https://www.facebook.com/media/set?vanity=ngo.siemianowice&set=a.1146215772686453

Autor:

  • Elżbieta Nieszporek, Pełnomocnik ds. Organizacji Pozarządowych
wprowadzający: Rafał Jakoktochce
foto: PZN k/Siemianowice Śląskie