XXV Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2023” w Katowicach

21 i 22 marca w Katowickim Spodku odbędą się XXV Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2023”, podczas których Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Chorzowie przeprowadzi szkolenie pn. „Podpisuj świadomie, czyli umowy w zatrudnieniu”.

W ramach XXV Targów Edukacyjnych odbędzie się XIII Salon Funduszy Europejskich i IX Salon Edukacyjny. Właśnie w ramach Salonu Edukacyjnego ekspert chorzowskiego Oddziału ZUS przekaże młodzieży, która lada moment wejdzie na rynek pracy, istotne informacje na temat różnych form zatrudniania. Temat ten jest o tyle ważny, że niektóre z form zatrudnienia niosą za sobą, oprócz korzyści, także pewne zagrożenia związane np. z brakiem ubezpieczenia i w konsekwencji wykluczeniem ze świadczeń.

Targi Edukacyjne są miejscem spotkań szkół wyższych, policealnych i zawodowych oraz instytucji wspierających edukację. W ramach Salonów dla zorganizowanych grup uczniów wraz z nauczycielami odbędą się warsztaty i zajęcia (tematy podane na stronie targów), na które wcześniej należy dokonać REJESTRACJI pod adresem targi@fundacja.katowice.pl (ilość miejsc ograniczona).

Dodatkowe informacje – Biuro Organizacyjne Targów:

numery telefonów: 502 769 474, (32) 209 17 01

e-mail: targi@fundacja.katowice.pl lub biuro@fundacja.katowice.pl

Wszystkie szczegóły na stronie www.targi-edukacja.eu

https://www.facebook.com/TargiEdukacjaSpodek

Autor:

  • Izabela Jakubek, ZUS

wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska