Zapraszamy na Otwarty Turniej „6” Piłkarskich o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie w ramach Narodowego Dnia Sportu

Zapraszamy na Otwarty Turniej „6” Piłkarskich o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie w ramach Narodowego Dnia Sportu w dniu 17 września 2023 r. (niedziela) na boisku piłkarskim ze sztuczną nawierzchnią w Parku Pszczelnik. To cykliczna impreza organizowana przez Urząd Miasta Siemianowice Śląskie oraz MOSiR „Pszczelnik”. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są mailowo (sport@um.siemianowice.pl) do dnia 10 września 2023 r. Ilość miejsc ograniczona (maksymalnie 16 drużyn).

Turniej rozpoczyna się o godzinie 9.00. Mogą w nim brać udział wszystkie chętne osoby, które ukończyły 15 rok życia. Osoby niepełnoletnie biorące udział w turnieju zostaną dopuszczone do rywalizacji po przedstawieniu pisemnej zgody rodziców na udział w turnieju. Udział w turnieju jest bezpłatny. Każdy zespół składa się maksymalnie z 12 zawodników wpisanych na listę zgłoszeniową, obowiązującą na cały czas trwania turnieju. Zwycięskie drużyny otrzymują puchar a najlepszy strzelec oraz bramkarz otrzymuje statuetkę.

Do pobrania:

Autor:

  • Wydział Kultury i Sportu

    Joanna Być

    j_byc@um.siemianowice.pl

    (32) 7656296

foto: Joanna Być