Projekt „Proste rzeczy”

Tablica z informacją o projekcie
Tablica informacyjna

W ubiegły piątek sportowy Pszczelnik, zmienił swój charakter, zmienił się w przytulny salon do ciekawych rozmów. Wydarzenie pt: „Proste rzeczy”, pierwszy autorski projekt Stowarzyszenia Kobiet o Wielkiej Mocy, dzięki wsparciu darczyńców i patronów, został zrealizowany z pełnym sukcesem!

Warto robić dobre rzeczy, to spotkanie było tego potwierdzeniem.  Mijamy się na co dzień z głodnymi rozmów osobami, które pragną wymiany myśli i chcą spędzić czas inaczej. Kuluarowe pogaduchy pokazały, że starania organizatorek zostały docenione i jest potrzeba na kolejne.

Stowarzyszenie Kobiet o Wielkiej Mocy chce podziękować każdej osobie bez wyjątku za cegiełkę, którą włożyła w budowanie piątkowego wydarzenia.  Podcasty na żywo będą kontynuowane.

Organizatorki dziękują gościom.

Dzięki współpracy Stowarzyszenia Kobiet o Wielkiej Mocy z MOSiR Pszczelnik oraz Siemianowickim Centrum Kultury na terenie Pszczelnika udało się stworzyć atmosferę salonu w lesie, gdzie w przemiłej atmosferze można było posłuchać, porozmawiać zjeść coś pysznego a wszystko w blasku lamp, które specjalnie tylko wtedy pojawiły się i zapaliły o zmroku.

W spotkaniu udział wzięła również Beata Gałecka – Zastępca Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie.

Relacja ze spotkania na Facebook Magdalena Gorawska https://www.facebook.com/magdalena.gorawska

Galeria zdjęć: Facebook https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0hSPitRXHe62Czgi725a1LDYTrQFpVvPSQW6V4ReTM2HPMYjVdEAUFWzZutWQdWidl&id=100089717984366

Autor:

  • Elżbieta Nieszporek, Pełnomocnik ds. Organizacji Pozarządowych
wprowadzający: Ewa Roch-Wyrzykowska
foto: Krzywka Angelika, Wiesław Stręk oraz Elżbieta Nieszporek