Przeboje musicalowe w Willi Fitznera

Plakat zapraszający do SCK Willi Fitznera na koncert największych przebojów musicalowych
Plakat zapraszający do SCK Willi Fitznera na koncert największych przebojów musicalowych

Anna Jakiesz-Błasiak i Mikołaj Król zapraszają do SCK – Willi Fitznera w piątek 20 października o godzinie 18.00 na koncert Musical SHOWTIME. Największe, energetyczne musicalowe hity w jedynym takim koncercie!

A skoro mowa o musicalach: różne historie, oryginalni bohaterowie i mistrzowskie utwory w różnorodnym charakterze. Cenione, słynne i nucone na całym świecie, a także te mniej znane, rzadziej wykonywane na scenach.

Piękne kostiumy, dobrze dopasowany repertuar, harmonia i wyjątkowe muzyczne aranżacje to magiczny czas, który na długo zapadnie w Państwa serca i pamięć.

MikO&NijA – pod tymi pseudonimami artystycznymi kryje się ceniony duet artystów scen muzycznych. Na deskach teatrów i innych scenach w Polsce i za granicą dzielą się najpiękniejszymi melodiami świata. Na swoim koncie mają występy na wielu festiwalach muzycznych oraz nagrania radiowe i telewizyjne.

Bilety w cenie 40 zł (30 zł seniorzy) są do nabycia w kasach SCK oraz on-line: https://bilety.siemck.pl/index.php/repertoire.html?id=2960

Autor:

  • Krzysztof Bogdoł – Siemianowickie Centrum Kultury

wprowadzający: Jan Litwiński